Новини

Головна » Новини

Біля села Сокільники, що поблизу Львова, правоохоронці виявили звалище медичних відходів. Серед побутового сміття — скляні пробірки зі слідами крові, використані гумові рукавички, бинти.

На місце події виїхали слідчі,…

БІЛЬШЕ

У період надзвичайного стану через загрозу масового зараження коронавірусом COVID-19, важливо знати точно: як наразі відбувається утилізація небезпечного сміття і яку кількість медичних відходів можна тут утилізовувати додатково.

Заступник…

БІЛЬШЕ

Сьогодні утилізація медичних відходів є проблемою не лише екології. Зараз вся планета бореться із новим небезпечним вірусом Covid-19, поширення якого, за визнанням ВООЗ, буде вкрай важко зупинити.

Якщо перші 100…

БІЛЬШЕ

В цьому році наша компанія «Екологічні Переробні Технології» придбала спеціальне обладнання для знешкодження небезпечних відходів методом піролізного спалювання з температурами понад 1200°C — італійську піч-інсинератор EXCE OS. Саме таке обладнання дозволяє безпечно…

БІЛЬШЕ

Чому майже всі медичні заклади Львова не беруть участь у тендерах на офіційному порталі публічних закупівель Prozzoro та хто на цьому заробляє?

Чому єдина державна піч для утилізації медичних відходів працює…

БІЛЬШЕ

Під час карантину у населення зібралась велика кількість медичних масок та рукавичок, а також інших медичних відходів.

Запрошуємо всіх охочих долучитися до Безкоштовної акції по збору медичних відходів…

БІЛЬШЕ

Всі знають, що пластик шкодить довкіллю. Але важливо розуміти, яку непоправну шкоду він завдає самій людині щодня! Поліетилен – скрізь. Різноманітні будівельні матеріали, труби, електрокабелі, іграшки, пакети та пляшки для продукції тощо….

БІЛЬШЕ

Чи знаєте ви, скільки медичних відходів утворюється щороку, тільки в Україні? Підраховано, що одне лікарняне ліжко може виробляти від 2 кг до 10 кг медичних відходів за добу. Це понад 3000 кг…

БІЛЬШЕ

В травні цього року Президент доручив врегулювати ввезення в Україну авто з іноземними номерами (так званих «пересічників). За статистикою, в Україні близько 50 тисяч нерозмитнених машин, за неофіційними даними – один-півтора мільйона….

БІЛЬШЕ

Щодня ми використовуємо сотні пакетиків. В магазинах більшість покупців просто змітають їх: по пакетику на кожну одиницю товару і, звісно, потім все кладемо в один великий пластиковий пакет. Вдома вони непотрібною грудою…

БІЛЬШЕ
Сторінка 1 з 2 12