У період надзвичайного стану через загрозу масового зараження коронавірусом COVID-19, важливо знати точно: як наразі відбувається утилізація небезпечного сміття і яку кількість медичних відходів можна тут утилізовувати додатково.

Заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод спільно з директором департаменту екології та природних ресурсів Русланом Гречаником та в.о. Начальника Державної екологічної інспекції на Львівщині Василем Стрищаком побували особисто та перевірили потужності для знешкодження небезпечних відходів на території нашого підприємства у Львові.

Наразі ТОВ “Екологічні переробні технології” є ліцензованою фірмою, має всі дозволи на ведення господарської діяльності та укладені угоди про утилізацію медичних відходів з усіма медзакладами в області. Тут відходи спалюють, наразі ми маємо лише таку можливість, хоча розуміємо, що треба думати про переробку.

Директор департаменту екології Руслан Гречаник

За годину на підприємстві утилізовують 300-400 кілограм медичного сміття.  Угоди про з підприємством мають 33 медичні заклади області. Серед них — Львівська обласна клінічна лікарня, Львівський обласний центр громадського здоров’я, Львівський обласний шпиталь ветеранів війни та репресованих ім. Юрія Липи (Винники), Військовий медичний клінічний центр у Львові, Львівський обласний клінічний перинатальний центр, Львівський обласний центр крові, Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня, 5-а міська Львівська клінічна лікарня, а також районні лікарні у Миколаєві, Новому Роздолі, Жовкві, Пустомитах, Жидачеві, Городку, Турці та інших містах області.

Ми успішно пройшли перевірку і наша компанія продовждує боротися з цим небезпечним вірусом разом з лікарями та медичними закладами, урядом і з усіма, хто з власної ініціативи намагається боротися з коронавірусом.

Автор ertec