Обладнання

Головна » Обладнання

img

ТЕХНОЛОГІЯ ПРОЦЕСУ

 

Ми знешкоджуємо небезпечні та потенційно небезпечні відходи II-IV класу небезпеки в печах-інсинераторах методом піролізного спалювання при температурі понад 1200°C.

Піролізне спалювання перетворює небезпечні відходи в безкисневому середовищі в піролітичну газову суміш з наступним догорянням її в другій камері. В результаті ми отримуємо піролізний газ і залишок — негорючі мінералізовані з'єднання або золу, що становлять <3% від вихідної кількості відходів.

Знешкодження небезпечних відходів є високоефективним та гарантовано безпечним для навколишнього середовища. Піролізне спалювання відповідає міжнародним стандартам поводження з небезпечними відходами. Саме такий спосіб знищення небезпечних медичних відходів рекомендує Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ).ПРОЦЕС ЗНЕШКОДЖЕННЯ

 

1. Небезпечні відходи закладають у камеру, яка розігріта до температури 750-850°С і протягом 10-15 хвилин відбувається процес піролізу при відсутності подачі повітря в камеру.

2. Утворені піролізні гази, що містять гідрохлорид, двоокис сірки, фтористий водень та важкі метали, надходять з камери піролізу в другу камеру допалювання газів. Там гази спалюються при великому вмісті кисню при температурі понад 1200°С і розкладаються на елементарні сполуки, які є нешкідливими для людини і довкілля.

Піролізне спалювання запобігає утворенню:
• чорного диму
• пилу
• утворенню і викиду діоксинів, фуранів, вільного хлору, тощо
• неприємного запаху

img


ЕФЕКТИВНА СИСТЕМА ОЧИЩЕННЯ ДИМОВИХ ГАЗІВ

Спочатку гази попадають в систему очищення димових газів Циклон - апарат сухого інерційного очищення. Після цього вже очищені гази попадають в систему очищення димових газів Wet Scrubber. Цей спосіб заснований на промиванні газу рідиною та дозволяє видалити з газу шкідливі речовини будь-якого розміру.Печі-інсинератори оснащені ефективними системами очищення димових газів від пороху.

Шкідливі речовини не розповсюджуються, система повністю відповідає нормам, встановленим у ДСП №201-97.

Попіл, що утворюється є цілком безпечним. Його можна використовувати як сировину (для виробництва тротуарної плитки чи цегли).

img

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЗНЕШКОДЖЕННЯ

 

Ми знешкоджуємо відходи в печах-інсинераторах СР-1000 MOBILE "ATI INCINERATEURS MULLER" та ІНСИНЕРАТОРІ EXCE OS (Італія) методом піролізного спалювання при температурах понад 1200°C.

Кожна піч-інсинератор має газову камеру допалювання, виготовлену з урахуванням робочих параметрів, встановлених регламентом 2000/76/EC. Така піч може переробляти великий спектр небезпечних відходів, крім радіоактивних і тих, що містять сполуки ртуті.
Виробнича потужність: в печі можна знешкоджувати до 1000 кг відходів за годину. За 1 робочий день піч може переробити близько 16 тон відходів. За рік можна знешкодити близько 3 840 тон сміття.
Робоча температура: понад 1200°C

Цей пристрій є мобільним комплексом і може транспортуватися спеціальним автомобілем по всій території України.УТИЛІЗУЙТЕ РАЗОМ З НАМИ

Ми надаємо послуги по транспортуванню та знешкодженню небезпечних та потенційно небезпечних відходів II-IV класу небезпеки на законних підставах і гарантуємо прозорість та якість на всіх етапах роботи із небезпечними відходами.

ER-tec - Утилізація відходів

Станом на сьогодні ми маємо понад 1100 діючих контрактів — від стоматологічних кабінетів до великих холдингів у 23 областях України.