Про нас

Головна » Про нас

СЕРТИФІКОВАНЕ ОБЛАДНАННЯ
Піролізне спалювання в печах-інсинераторах відповідає міжнародним стандартам поводження з небезпечними відходами.
ВЛАСНИЙ АВТОПАРК СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ АВТОМОБІЛІВ
Важливо не лише те, як зберігаються та знешкоджуються небезпечні відходи, а і те яким чином вони потрапляють від замовника до дільниці знешкодження.
ДОЗВІЛЬНІ ДОКУМЕНТИ ТА ЛІЦЕНЗІЇ
Підприємство має всі необхідні дозвільні документи та ліцензії для здійснення діяльності у сфері поводження з потенційно небезпечними та небезпечними відходами.

ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ

 

 

1100
ДІЮЧИХ КОНТРАКТІВ

9
СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ АВТОМОБІЛІВ

39
ШТАТ ЛЮДЕЙ

23
ОБЛАСТІ

img

ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОМПАНІЮ

 

Товариство з обмеженою відповідальністю "Екологічні Переробні Технології" — компанія, яка надає повний комплекс послуг у сфері поводження з небезпечними відходами та вторинною переробкою. Підприємство має всі необхідні дозвільні документи та ліцензії, відповідне сертифіковане обладнання та цілий автопарк спеціалізованих автомобілів для здійснення діяльності у сфері поводження з потенційно небезпечними та небезпечними відходами.

Ми знешкоджуємо небезпечні та потенційно небезпечні відходи II-IV класу небезпеки в печах-інсинераторах французького виробника методом піролізного спалювання при температурах понад 1200°C. Знешкодження небезпечних відходів є високоефективним та гарантовано безпечним для навколишнього середовища. Піролізне спалювання відповідає міжнародним стандартам поводження з небезпечними відходами.

Саме такий спосіб знищення небезпечних медичних відходів рекомендує Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ).РОЗВИВАЮЧИСЬ РАЗОМ, МИ СТРІМКО РУХАЄМОСЯ ДО НАЙКРАЩИХ РЕЗУЛЬТАТІВ.

НАША КОМАНДА


АГЕЄВ ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ
ДИРЕКТОР


АГЕЄВА АНАСТАСІЯ СЕРГІЇВНА
НАЧАЛЬНИК ЮРИДИЧНОГО ВІДДІЛУ


ЗАХАРЧЕНКО БОГДАН СЕРГІЙОВИЧ
КОМЕРЦІЙНИЙ ДИРЕКТОР

УТИЛІЗУЙТЕ РАЗОМ З НАМИ

Ми надаємо послуги по транспортуванню та знешкодженню небезпечних та потенційно небезпечних відходів II-IV класу небезпеки на законних підставах і гарантуємо прозорість та якість на всіх етапах роботи із небезпечними відходами.

ER-tec - Утилізація відходів

Станом на сьогодні ми маємо понад 1100 діючих контрактів — від стоматологічних кабінетів до великих холдингів у 23 областях України.