Піч-інсинератор EXCE OS

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПІЧ-ІНСИНЕРАТОР EXCE OS

Ми знешкоджуємо відходи в ПЕЧІ-ІНСИНЕРАТОРІ EXCE OS (Італія) методом піролізного спалювання при температурах понад 1200°C.

 

ПРОЦЕС ЗНЕШКОДЖЕННЯ

1. Небезпечні відходи закладають у камеру, в якій їх розігрівають до 800-900 градусів із малим вмістом кисню.
2. Летючі речовини-гази, які утворюються під час згоряння, згодом піднімаються у другу камеру, в якій за температури понад 1200 градусів і надлишком кисню догоряють і розкладаються на елементарні сполуки, які є нешкідливими для людини і довкілля.

ЕФЕКТИВНА СИСТЕМА ОЧИЩЕННЯ ДИМОВИХ ГАЗІВ

Спочатку гази попадають в систему очищення димових газів Циклон - апарат сухого інерційного очищення.
Після цього вже очищені гази попадають в систему очищення димових газів Wet Scrubber. Цей спосіб заснований на промиванні газу рідиною та дозволяє видалити з газу шкідливі речовини будь-якого розміру.
Шкідливі речовини не розповсюджуються, система повністю відповідає нормам, встановленим у ДСП №201-97.
Попіл, що утворюється (зі 100 кг відходів це приблизно 5 кг попілу) є цілком безпечним. Його можна використовувати як сировину, наприклад, для виробництва тротуарної плитки чи цегли.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ПЕЧІ-ІНСИНЕРАТОРА EXCE OS

Кожна піч EXCE OS має газову камеру допалювання, виготовлену з урахуванням робочих параметрів, встановлених регламентом 2000/76/EC.
Виробнича потужність: в печі можна знешкоджувати до 1000 кг відходів за годину. За 1 робочий день піч може переробити близько 16 тон відходів. За рік можна знешкодити близько 3 840 тон сміття.
Робоча температура: понад 1200°C

Така піч може переробляти великий спектр небезпечних відходів, крім радіоактивних і тих, що містять сполуки ртуті.