Побутові відходи

Пересічний громадянин продукує до 250 кг побутових відходів на рік. І з кожним роком кількість побутового сміття зростає приблизно на 3%.

Побутові відходи утворюється в процесі життєдіяльності людини. Це різні харчові, паперові, пластикові та інші відходи, які ми викидаємо зі своїх домівок та установ. Сміття, яке є звичним для нас і яке зустрічається скрізь і всюди, відноситься до четвертого або п'ятого класу небезпеки.

Тверді побутові відходи дуже різні: картон і деревина, метал і звичайний папір, текстиль та шкіра, гума, камені, скло, тощо. Особливо небезпечним є сміття з пластмаси, яке не розкладається тривалий час і може пролежати в землі десятки і навіть сотні років. Це вся виробнича тара, а також хімічні продукти і речовини, що представляють радіаційну небезпеку. І навіть органічні рештки або побутове сміття, що в процесі розкладання гниють, є небезпечним: це сприятливе середовище для розвитку величезної кількості хвороботворних мікроорганізмів.

Побутові відходи марно закопувати в землю. Їх не можна скупчувати в несанкціонованих звалищах. Побутові відходи потрібно утилізувати!

Компанія «Екологічні переробні технології» має всі необхідні ліцензії та потужності для транспортування, утилізації та знешкодження побутових відходів будь-якого класу небезпеки.