Біологічні відходи

Людина і тварини - це біологічні види. Відходи їх життєдіяльності колосальні. Їх продукують заклади громадського харчування, санітарно-гігієнічні установи, ветеринарні клініки, тощо.

І хоча біологічні залишки не становлять серйозної небезпеки для екології нашої планети (вони повністю розкладаються), однак їх не можна безконтрольно звалювати в сміттєві купи. Такі звалища можуть стати джерелами інфекцій, хвороботворних бактерій і харчовими пунктами для щурів, які швидко розмножуються за таких сприятливих умов. А різноманітна тара із залишками органіки може стати пасткою для диких тварин.

  • Біовідходи першого класу небезпеки включають: трупи всіх видів тварин, продукти ветеринарної конфіскації, одержувані в результаті переробки харчової або нехарчової сировини тваринного походження.
  • Біовідходи другого класу небезпеки включають: частини тіла або шкіри, харчові залишки інфекційних відділень, матеріали мікробіологічних лабораторій, виділення заражених вірусом людей і тварин та матеріали, що мали контакт з хворими в інфекційних відділеннях.

Біовідходи мають знищуватись в обов'язковому порядку. Підприємці та приватні особи мають дотримуватись санітарних правил збору і утилізації біологічних відходів. Від їх виконання залежить здоров'я людства і чистота навколишнього його середовища.

Компанія «Екологічні переробні технології» має всі необхідні ліцензії та потужності для транспортування, утилізації та знешкодження біологічних відходів будь-якого класу небезпеки.