У смт Калинівка Броварського району незаконно, без жодних дозвільних документів, перероблювали особливо небезпечні шкідливі відходи

У смт Калинівка Броварського району, поки невстановлені досудовим розслідуванням особи, створили підприємство, де незаконно, без жодних дозвільних документів, перероблювали особливо небезпечні шкідливі відходи. Дані умисні протиправні дії призводять до забруднення землі та створюють загрозу для життя та здоров’я людей.

Співробітники Слідчого управління поліції Київщини встановили, що порушуючи спеціальні Законні норми та вимоги безпеки, зловмисники в екологічно небезпечний спосіб мили тару, в якій знаходилися шкідливі речовини (пестициди та хімікати), а потім перепродували її «бізнес-ділкам» для вторинної реалізації. Забруднену воду, якою вимивали хімічні речовини з тари, зливали та вивозили в міську каналізацію, що належить КП «Броваритепловодоенергія».

На даний час триває комплекс слідчих дій. Поліцейські розраховують на співпрацю всіх державних органів, особливо екологів, для ефективного розслідування даного злочину та покарання винних осіб.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.239 (Забруднення або псування земель) Кримінального кодексу України.